dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Wielkanocne życzenia od harcerzy

rozmiar tekstu w artykule:

Harcerze z życzeniami wielkanocnymi u starosty Romana ŁucarzaW poniedziałek, 11 kwietnia gośćmi starosty tarnowskiego Romana Łucarza byli harcerze z 5. Tarnowskiej Drużyny Wielopoziomowej im. Janusza Korczaka z Żabna, na czele z podharcmistrz Renatą Kawulą. Goście złożyli życzenia wielkanocne i wręczyli staroście piękny, własnoręcznie wykonany stroik.

 

- Czas Świąt to czas pamięci o wszystkich i myślenia o nich z życzliwością i miłością. Dlatego harcerze, składają najserdeczniejsze życzenia. - Dużo zdrowia, radości, pogody ducha oraz wzajemnej życzliwości, a także wielu spotkań w gronie rodzinnym, wiary w Boga i w ludzi.

Harcerze skladają życzenia świąteczne staroście tarnowskiemu Romanowi Łucarzowii

Starosta odwzajemnił życzenia przekazując pozdrowienia dla całej harcerskiej społeczności.
- Patrząc na to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą, szczególnie powinniśmy trzymać się bliżej Pana Boga i tych wartości, które dla nas Polaków są istotne i mają wielkie znaczenie dla każdego z nas. Takie wartości reprezentujecie również Wy - jako harcerze - jesteście ich przekazicielami, co dla nas Polaków, dla młodzieży jest bardzo istotne. Bardzo Wam dziękuję, że tu dzisiaj jesteście, dziękuję za życzenia świąteczne, ale również za to, że jesteście wspaniałą drużyną harcerską, również za wszystkie inicjatywy, które podejmujecie. Pani Renata, Wasza druhna prowadzi Was w bardzo dobrym kierunku i gratuluję tego – podsumował na zakończenie starosta.

Goście wręczają staroście stroik świąteczny

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się