dzisiaj jest: 27 maja 2022 r.   ::    imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

W Jadownikach Mokrych powstaje placówka Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób z niepełnosprawnościami

rozmiar tekstu w artykule:

Podpisanie umowy na utworzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jadownikach MokrychStarosta Tarnowski Roman Łucarz, wicestarosta Jacek Hudyma, oraz ks. Zbigniew Pietruszka – dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej i Lidia Radzik – główny księgowy Caritas Diecezji Tarnowskiej, podpisali umowę na utworzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Caritas Diecezji Tarnowskiej w Jadownikach Mokrych.

Podpisanie umowy na utworzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jadownikach Mokrych

Ośrodek w Jadownikach Mokrych posiada bogate doświadczenie w szeroko rozumianej rehabilitacji na rzecz osób niepełnosprawnych. Wieloletnia działalność i nieprzerwany kontakt ze środowiskiem osób niepełnosprawnych i ich rodzin przyczynił się do powstania licznej grupy (20 osób) kandydatów do Warsztatów Terapii Zajęciowej. Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, która funkcjonuje w strukturach Ośrodka, daje perspektywę kolejnych ewentualnych kandydatów do uczestnictwa w zajęciach WTZ, co będzie kontynuacją ich procesu rehabilitacji społecznej i zawodowej w dobrze znanym środowisku. Placówka dodatkowo dysponuje bazą lokalową, pozbawioną barier architektonicznych w pełni dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Uczestnicy spotkania podczas podpisywania umowy na utworzenie warsztatów terapii Zajęciowej w Jadownikach Mokrych

W spotkaniu uczestniczyli także: Anna Górska - dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie, ks. Marek Kogut - dyrektor Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Caritas Diecezji Tarnowskiej w Jadownikach Mokrych, oraz Adriana Błaszczyk - kierownik nowo powstałych Warsztatów.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się