dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnowskiego z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim

rozmiar tekstu w artykule:

Wizyta starostów Romana Łucarza i Jacka Hudymy w Urzędzie Marszałkowskim w KrakowieW Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbyło się spotkanie Wicemarszałków Łukasza Smółki oraz Józefa Gawrona z Zarządem Powiatu Tarnowskiego, którego celem było omówienie możliwości dalszej współpracy pomiędzy samorządem Województwa Małopolskiego a Powiatem Tarnowskim. W rozmowach udział wzięli: Roman Łucarz i Jacek Hudyma, starosta i wicestarosta tarnowski.

 

Najważniejszym punktem spotkania stała się dyskusja na temat planowanych inwestycji m.in. drogowych, a także projektów związanych z wykonaniem ważnych inwestycji na terenie powiatu tarnowskiego.

Na zdjęciu wicemarszałkowie małopolski, Łukasz Smołka i Józef Gawron a także starosta Roman Łucarz oraz wicestarosta Jacek Hudyma

Marszałkowie zadeklarowali wsparcie oraz realną współpracę przy realizacji tych przedsięwzięć. Zastanawiano się również nad działaniami, na które będzie położony największy nacisk w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021-2027.

Starostowie podkreślali z kolei, że współpraca Powiatu Tarnowskiego z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego przebiega wzorowo, a jej podstawą jest zasada pomocniczości samorządów.

Uczestnicy spotkania zgodnie potwierdzili, że liczą na kolejne wspólnie zrealizowane inwestycje. Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń noworocznych od samorządu oraz mieszkańców powiatu tarnowskiego.

Wizyta starostów Romana Łucarza i Jacka Hudymy w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie

Starosta Roman Łucarz oraz wicestarosta Jacek Hudyma podziękowali za przyjęcie oraz merytoryczną dyskusję.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się