dzisiaj jest: 17 stycznia 2022 r.   ::    imieniny: Marian, Jan, Antoni

covid 19 informacje z powiatu

tarcza antykryzysowa

"Siła kompetencji"

Siła kompetencji grafika informacyjna minaturaInstytut Turystyki w Krakowie Sp. Z o.o. uzyskał dofinansowanie na realizację projektu outplacemenntowego pt. Siła kompetencji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Uczestnictwo osób bezrobotnych w projekcie jest całkowicie bezpłatne.

W ramach projektu mogą oni otrzymać staże, szkolenia zawodowe, możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, wsparcie psychologa, doradcy zawodowego oraz dodatkowe wsparcie towarzyszące. Cel projektu to zwiększenie zdolności adaptacyjnych do wymogów rynku pracy dla 180 osób z województwa małopolskiego, zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem, czy odchodzących z rolnictwa w okresie do grudnia 2022 roku.

Do udziału w projekcie zapraszani są:

• osoby zamieszkujące lub pracujące na terenie województwa małopolskiego,
  • pracownicy przewidziani do zwolnienia lub zagrożeni zwolnieniem z pracy,
  • osoby zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy (max. do 6 m-cy od dnia przystąpienia do projektu, w tym osoby, którym umowa o pracę lub umowa - zlecenie nie zostały przedłużone z przyczyn dotyczących zakładu pracy)
  • osoby odchodzące z rolnictwa, lub członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS.

Dofinansowanie projektu z UE to 3 266 172,69 złotych.

W celu uzyskania szczegółów, prosimy o kontakt:

Instytut Turystyki w Krakowie Sp z o.o.
ul. Zamknięta 10/2 13
Tel./fax +48 124236690
Tel. kom. 570455672

Przydatne linki:

Informacje o projekcie oraz dokumenty rekrutacyjne - itk.krakow.pl
mapadotacji.gov.pl

Plakat informacyjny