dzisiaj jest: 24 maja 2022 r.   ::    imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena

Powiat Tarnowski wspiera rodziny wielodzietne

karta duzej rodziny miniOd 2 lipca br. rodziny wielodzietne oraz rodziny zastępcze z terenu powiatu tarnowskiego wychowujące troje i więcej dzieci mogą ubiegać się o wydanie "Karty Dużej Rodziny 3+ /Rodziny Zastępczej" uprawniającej do korzystania z ulg i zwolnień w dostępie do kultury, rekreacji i sportu oraz innych dóbr i usług na preferencyjnych warunkach.

Szczegóły postępowania w powyższym zakresie określa "Regulamin wydawania i korzystania z Karty Dużej Rodziny 3+ /Rodziny Zastępczej", natomiast oferta dostępnych ulg i zwolnień oraz podmiotów je oferujących została zawarta w "Katalogu dostępnych ulg i zwolnień".

Wszelkich niezbędnych informacji dot. "Karty Dużej Rodziny 3+ /Rodziny Zastępczej" udziela Zespół ds. Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38 – tel. (14) 688 33 58 – od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530.

Do pobrania:

Starosta Tarnowski dziękuje Partnerom Programu "Karta Dużej Rodziny 3+/Rodziny Zastępczej"